Reede, 29. aprill 2022

Koosolek ja kevadine väljasõit

Meie kooli õppekava järgi toimub 4. klassis 2-päevane õppekäik, mis on seotud Kalevipojaga. Seoses sellega oodatakse meid 30. mail Kääpa külasse (u 100 km meist) Kalevipoja kotta ( https://kalevipojakoda.ee/ ). Sealsed korraldajad on valmis meile toreda programmi kokku panema, valikus on mitmeid põnevaid tegevusi. Kohapeal pakuvad nad meile ka võimalust grillida ja platsi oma telkide püstitamiseks. Kaasa ootan ka lapsevanemaid. Arusaadav, et kõik vanemad osaleda ei saa, kuid kohapeal ööbimisega väljasõit saab toimuda vaid siis, kui piisavalt täiskasvanuid kaasa tuleb, sest abi on kindlasti vaja (telkide püstitamine, toidu tegemine, lisa silmapaarid looduses olles). Samuti toimub transport oma autodega, seega on vajalik vähemalt 8 autoga lapsevanema osalus (lähtudes sellest, et igasse autosse mahub 3 last).


Seoses sellega toimub neljapäeval, 5. mail kell 18.00 koosolek, kus üheskoos saame läbi arutada:

  • milliseid tegevusi valime oma programmi;
  • mida kaasa osta;
  • kuidas korraldada tööjaotus.


Palun mulle võimalikult ruttu teada anda Stuudiumi või e-maili kaudu, kes vanematest saaksid väljasõidule kaasa tulla ja kas autoga või mitte!


Kahel möödunud kevadel on meie väljasõit ära jäänud koroona tõttu. Lapsed ootavad väga seda reisi! Loodan teie aktiivsele osalusele!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar