teisipäev, 8. juuni 2021

Sel nädalal

 

  • Harjutada kodus reedeseks esinemiseks laulu "Hoovi peal". Õpetaja Ene andis laulusõnad koju.
  • Võta selle nädala jooksul hiljemalt neljapäevaks kaasa loodusõpetuse, matemaatika ja inglise keele õpikud, et need tagastada raamatukokku.
  • Neljapäeval tühjendame ja peseme puhtaks oma kapid ja sahtlid. Võtta kaasa kott asjade kojuviimiseks.

  • Neljapäeval toimub klassiõhtu. Algusaeg kohe pärast tunde, lõpetame kell 16.00. Korraldajatel (Kertu-Liisa, Helerin, Kerttu, Kertu Miina, Joonatan, Sacha, Sandra H) varuda peo lõppedes lisaaega klassi koristamiseks. Juba hommikuks võiks kaasa võtta midagi söödavat lauale, õpetaja varustab morsi ja toidunõudega.

  • Reedel, 11. juunil on viimane koolipäev. Päev algab kell 8.30 sportmängudega, seega tulla kooli spordiriietes. Ajavahemikus kell 10-11 on lõunasöök. Kell 11.00 algab õuelaval kontsert ja esinemised. Kell 12.30-13 laulab meile üllatusesineja. Kell 13 toimub tunnistuste jagamine. Ja siis algabki suur suvevaheaeg!

Kontserdile algusajaga kell 11 võivad tulla ka lapsevanemad, sest üritus toimub õues ja ruum piiratud ei ole.

Kooli viimasel päeval on laste rõõmuks kohal jäätiseauto! Kooli poolt saab iga laps ühe jäätise. Kui aga on soovi veel jäätist osta, saab seda teha 2 euro eest (1 jäätisepall). Jäätiseauto on kohal kella 13ni.

  • Laupäeval toimub Rakvere Eragümnaasiumi kunstifestival "Pargi kunsti", kuhu on igast klassist oodatud 3-5 õpilast joonistama. Ettevõtmine toimub kell 11-13.00 ja toimub meie oma kooli Roosi tn parklas. Festivali raames teevad õpilased asfaltjoonistusted. Palun mulle teada anda oma osalemisest.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar