neljapäev, 29. aprill 2021

Neljapäev 29.04 - matemaatika ja klassijuhatajatund

 MATEMAATIKA


Sisene 10monkeys keskkonda: https://www.10monkeys.com/ee/

Logi sisse oma isikliku kasutajanime ja parooliga:

  • kasutajanimi: XY72 + sinu eesnimi (näiteks XY72eneli)
  • parool: sinu eesnimi ja perekonnanimi kokku kirjutatuna (väikeste tähtedega) (näiteks enelisilm)

NB! Kui sul on mitu eesnime või perekonnanime, siis kirjuta kõik nimed tühikuta kokku. Kirjuta väikeste tähtedega. (Sandra Holm ja Sandra Saar, teie eesnimed kasutajanimes on sandrah ja sandras!). Kui sul esineb probleeme sisselogimisega, anna sellest mulle koheselt teada!

Sinu ülesanne (kõigi jaoks kohustuslik) on selle nädala jooksul lahendada läbi kõik ülesanded "0-100" osas (välja arvatud "Kirjalik korrutamine", mida sa pole veel õppinud). Mitmed lapsed on hoogsasti lahendama hakanud lihtsamat osa - ära unusta, et "0-100" peab ka tehtud saama! Kui sa soovid, võid lahendada ka ülejäänud ülesandeid. Ülesandeid on võimalik lahendada tööpäeviti kell 7-14. Kui sa mingil põhjusel selle nädala jooksul ülesandeid lahendada ei saa, siis sinu konto on avatud kuni 5. maini, seega 5. mail on viimane päev oma ülesandeid lõpetada.


Kirjuta vihikusse pealkirjaks Ülesanne 326, servale tänane kuupäev.

Lahenda vihikusse õpikust lk 98 ülesanne 326 kirjalikult. Võid valida, kas lahendad tehete järjekorra reegli alusel (kõigepealt sulgudes ja siis väljaspoolt) või eile õpitud sulgude avamise meetodil. Kõiki avaldisi ei saa lahendada eile õpitud meetodi teel! Meeldetuletuseks siia summa jagamine sulgude avamise teel:


Lahenda töövihikust lk 38 ül 90, 91.KLASSIJUHATAJATUND


Täna klassijuhatajatundi videoruumis ei toimu. Kui kellelgi on abi vaja, olen seal https://8x8.vc/reg3klass olemas nagu ikka kell 10-13. Kui sul on sel nädalal uue teemaga raskusi tekkinud, tule ja küsi abi. Omavahel muljetamiseks kohtume juba järgmisel nädalal koolis. 


Ülesanded tänaseks klassijuhatajatunniks:


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar