neljapäev, 1. aprill 2021

Neljapäev 1.04 - matemaatika ja klassijuhatajatund

MATEMAATIKA


Täna kordame terve korrutustabeli piires arvutamist.


Loodetavasti oled igapäevaselt harjutanud ka sedelitega arvutamist (täpsemalt oli sellest kirjas esmaspäevases postituses) ning nüüdseks hakkab juba terve korrutustabel pähe jääma. 


Tänasest ma 99math keskkonna vanu linke uutes postitustes enam ei jaga. Kui sa soovid vanu tulemusi parandada või sul on jäänud mõne lingi alt veel lahendamata, siis leiad need blogist eilse postituse alt.

Täna palun sul 99math keskkonnas korrutada 10 piires. Seekord on ülesannete lahendamine erinev - varem oli vaja lahendada 30 ülesannet, kuid seekord pead lahendama ära 5 minuti jooksul nii palju ülesandeid kui jõuad. 5 minutit on üpris pikk aeg ja ära katkesta arvutamist enne aja lõppu. Palun ära kiirusta ja enne vastuse saatmist kontrolli. Ära kasuta arvutamisel korrutustabeli abi, sest siis saad lõpuks teada, millised korrutamistehted veel harjutamist vajavad. Enne arvutama hakkamist sisesta oma päris nimi. Lahenda siin: https://99math.com/join/31891114


Kirjuta vihikusse pealkirjaks Ülesanne 281, servale tänane kuupäev.

Lahenda kirjalikult õpikust lk 86 ül 281 vihikusse. Kirjuta tehted üksteise alla (kolme tulpa kui mahub) ja iga vastuse järele ka õige täht.


Võta osa arvutamisvõistlusest Kahoot!-is. Võistlus on avatud ainult tänase päeva jooksul. Järgmisel nädalal ilmub iga päev uus korrutamisvõistlus, mis on avatud lahendamiseks sama päeva jooksul. Tänane Kahoot! võistlus asub siin: https://kahoot.it/challenge/02161057?challenge-id=ddc5f31b-837c-4cf1-91ba-6783293b4f0f_1617119024996KLASSIJUHATAJATUND


Joonistada pilt, kus on kujutatud üks mõte, kuidas kiusamisohvrit julgustada, kaitsta või muud moodi aidata. Joonista pilt väikesele A4 paberile, et kooli tulles saaks selle KiVa-mapi vahele panna. Mängi ka KiVa-mängu 2. taset siin https://data.kivakoulu.fi/game1/et/login.html .

Videotunnina jääb klassijuhatajatund ära. Kui aga on soovi omavahel klassikaaslastega kohtuda, siis võite siiski kell 12 seal koguneda, et omavahel suhelda.


HOMME ON SUUR REEDE, SEEGA JÄÄB KOOLIPÄEV ÄRA. UUED ÕPPIMISED JUBA ESMASPÄEVAL!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar