kolmapäev, 23. oktoober 2019

Klassiväline lugemine

Enne vaheajale asumist hakkasime eesti keele tundide ajal jutustama suvel loetud vabalt valitud raamatutest. Siiski tuli vaheaeg kiiresti peale ja kõik lapsed kas ei jõudnud veel vastata või mõnel lapsel oli veel endiselt raamat lugemata. Järgmisest nädalast algab taas eesti keele epohh ja vaid veel järgmisel nädalal on viimane võimalus jutustada oma vabalt valitud raamatust. Teise suvise raamatu vastamine (Aino Perviku Paula sarjast 1 raamat) toimub klassis üheskoos rühmatöödena 11. novembril. Samuti on vaja ka selle raamatu kohta selleks ajaks esitada lugemisleht (autor, pealkiri, peategelased, 5 küsimust raamatu kohta). Tuletan meelde, et need olid raamatud suvel lugemiseks, seega ei tohiks kellelgi enam need lugemata olla. 

2. klassis loeme järgmiseid raamatuid:
& vabalt valitud raamat (vähemalt 50 lk) (tähtaeg 10. jaanuar) (raamatust klassile jutustamine reedeti kuni tähtajani, raamat kaasa võtta)
& vabalt valitud Leelo Tungla luulekogu (tähtaeg 20. veebruar) (20. veebruaril loetud raamat kaasa võtta)
& Piret Raud "Tobias ja teine B" või Ilmar Tomusk "Tere, Volli!" (tähtaeg 22. mai) (22. mail üheskoos rühmatöödena vastamine, eelnevalt eraldi õpetajale jutustamine)

Kõigi loetud raamatute kohta tuleb esitada lugemisleht (autor, pealkiri, peategelased, 5 küsimust raamatu kohta).

Nimekiri raamatute ja tähtaegadega läheb üles ka lehele "Teadmiseks".
Siit leiab tabeli, kus kirjas, kel raamatud vastatud ja kel mitte.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar