pühapäev, 6. jaanuar 2019

Info

Esmaspäevast hakkab taas kool peale. Palun pöörata tähelepanu järgnevale:

  • Alustame eesti keele epohhiga. Epohhide jagunemised kuni õppeaasta lõpuni on kirjas ka siin. Pööran tähelepanu sellele, et tunniplaanis on toimunud muudatusi. Palun see lastel päevikusse kirjutada (enam ei kasuta ühe-kahetähelisi lühendeid, vaid juba kirjutame pikema lühendiga välja, sest kõik tähed on nüüdseks selged).
  • Õpilased saavad esmaspäeval koju kaasa kirjatehnika töövihiku ja eesti keele töövihiku. Palun neile paberid või kile ümber panna. Kirjatehnika töövihikut tuleks eesti keele tunnis kohe kaasas kandma hakata, kuid eesti keele töövihiku võib esialgu tuua sahtlisse ootama, sest esmalt lõpetame aabitsa ja aabitsa töövihiku ära. Ka matemaatikas tuleb tööraamatu 2. osa ja lapsed saavad selle omale kohe, kui need kooli jõuavad.
  • Lapsed said jõulukingituseks omale flöödi. Palun need flöödikotis kooli sahtlisse tuua, sest hakkame neid hommikuti kasutama.
  • Kehalises kasvatuses hakkame suusatama kooli kõrval staadionil. Igal lapsel peaksid omad suusad olemas olema. Suuski on võimalik Rakveres laenutada ka Rix Ratas suusalaenutusest.
  • Palun tunnistused kiletasku vahel (sama, millega tunnistus koju jõudis) allkirjastatuna tagasi kooli tuua. Uuesti saab need tagasi koos teise poolaasta tunnistusega õppeaasta lõpus.
  • Tuletan meelde, et ka tunnistusel oli kirjas, et lapsed peaksid hakkama lugema mõnda eakohast raamatut. Kõige parem valik raamatuid on raamatukogus, kus ka raamatukogutädi oskab lahkelt soovitusi jagada. Kui raamatu valimine osutub siiski keeruliseks, võib ka minult soovitusi küsida. Seekord (ja nii ka edaspidi päris tihti) ei määra ma ühte ja sama kindlat raamatut kohustuslikuks lugemiseks, et lastel oleks võimalik leida just neile meeldivat kirjandust. 
HEAD UUT AASTAT!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar