reede, 7. september 2018

Info

Ja ongi esimene koolinädal läbi saanud. Kõik õpilased olid väga tublid! 
Loodan, et olete selle nädala jooksul jõudnud vajalikud koolitarbed juba kooli oma lapse sahtlisse toimetada ning õpikutel ja vihikutel on ikka kaaned ümber pandud. Kindlasti peavad olema suurte ruutudega ja 16 joonega vihikud (servad joonitud) ning värvilised paberid kahepoolsed. Vajalike õppevahendite nimekirja leiate siit. Mainin ka ära, et korjan laste joonistusplokid ja majapidamispaberid kokku oma kappi, et jagamine toimuks sujuvamalt ja kiiremini.
Täna rändasid päeviku vahel koju ka Aqva kinkekaart, terviseinfo leht ja õpilaspilet. Terviseinfo leht tuleb kodus ära täita ja tagasi kooli tuua. Õpilaspiletile soovitan panna ümber kaaned, et need ka järgnevad aastad vastu peaks (räbaldunud õpilaspiletit järgmine aasta ei allkirjastata, vaid tuleb avalduse alusel uus küsida). Päeviku ette, kus on andmete koht, liimisime ka õpetaja kontaktid. Kui ei ole väga kiire mure, siis soovitan pigem kontakteeruda e-maili või sms-i kaudu. Telefoni teel mind kindlasti kätte ei saa tundide toimumise ajal. Kui just hädaolukord ei ole, siis palun mitte helistada õhtuti pärast kella 18 ega nädalavahetustel.
Järgmise nädala tunniplaan tuleks koos lapsega päevikusse ümber kirjutada. Lisandunud on veel vabatahtlikke huviringe, reedel on nüüd 3. tund matemaatika (harjutustund) ja 5. tund loodusõpetus ning asendan tunniplaanis inimeseõpetuse väärtuskasvatusega, mis tegelikult on omavahel integreeritud ained, kuid õpetaja ise kasutab väärtuskasvatuse nimetust.
Rütmika tund hakkab järgmisest nädalast toimuma tüdrukutel õpetaja Jaanikaga. Riietus peaks mugav selleks tunniks olema (et saaks ka maas istuda), eraldi vahetusriideid vaja ei ole. Poiste rütmikatunnid on esialgu minuga, samuti eraldi vahetusriideid vaja ei ole. Annan teada, kui rühmad vahetuvad.
Pööran tähelepanu ka sellele, et järgmise nädala teisipäevaks peaks võtma kaasa lõngakera (lastega me ei jõudnud seda päevikusse kirjutada). 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar